středa 20. září 2017

Knižní přírůstky - prázdniny 2017

O prázdninách jsem si dojela do Českých Budějovic do Levných knih, opět na mě zaútočila celá řada titulů a já přehrabovala a vybírala, které knihy určitě musím vzít a které si vezmu jindy.


Nakonec jsem si odvezla tyhle tři krásky a s těžkým srdcem jsem tam nejméně dalších pět nechala. :DNa začátku července se ke mně konečně dostal Dvůr mlhy a hněvu, jak já se na něj těšila. Doručení neproběhlo bez potíží - a jelikož mi paní z PPL nezvedala telefon a neřekla mi, kde si mám knihu vyzvednout, dostala se zpátky k odesílateli, naštěstí jsem se s ní na druhý pokus shledala. :D
Příběh prvotřídní, ještě lepší než první díl - naprostá spokojenost a neskutečně se těším na pokračování. ;-)
Falešný polibek nesměl na mém wishlistu chybět. Tahle povedená fantasy si hrála ze čtenářem a dlouho neprozradila, kdo je zrádný vrah a kdo naopak princ.Pak přišla na řadu Temná hmota, kterou nejeden blogger chválí.Od Metafory mi dorazila novinka Slyším tě všude. Tenhle příběh mě velmi mile překvapil.A nakonec jsem si musela přečíst závěrečný díl série Selekce.


Jaké knihy přibyly přes prázdniny Vám? ;-) 


10 komentářů:

 1. Slyším tě všude jsem taky už četla a je to skvělá knížka! :) Jinak Levné knihy jsou super, já je mám přímo ve městě a teda musím se docela držet, vykoupila bych to tam všechno. :D Mám teď malou stopku v nakupování knih, protože jednak musím šetřit a jednak mám doma nemalé množství nepřečtených a nových knih, takže první musím dokončit tohle. Přítel už mě plácá po rukách, když jsme kdekoliv, ke je možnost koupit knihy. :D :D Na druhou stranu ale stejně střádá plány na výrobu nové knihovničky, aby se další přírustky vešly. :) :)

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych také potřebovala novou knihovničku, protože mé nové přírůstky už nemám kam dávat. :D

   Vymazat
 2. Fesaci ti pribudli, a Padli andele mam len prve dva diely v SJ tak musim dokupit v CZ :)

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, to je knih, ale v Levných knihách jsem taky zalovila Počátek a Soumrak království, mám to tam hrozně ráda, vždy se tam dá něco objevit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Levné knihy jsou k nezaplacení. A pro studenta jako dělané. :D

   Vymazat
 4. Soumrak království jsem chtěla taky chtěla, ale není to dovydaná série, škoda...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem zjistila až po koupi prvního dílu. Škoda no. Ale příběh je to zajímavý. ;-)

   Vymazat
 5. Moc pěkné kousky :)Falešný polibek jsem také četla o prázdninách :) Z Temné hmoty jsem nadšená a právě louskám Slyším tě všude :)

  OdpovědětVymazat