středa 20. dubna 2016

Balíček

Přišel mi další balíček. Tentokrát od Metafory. ;-)Mně se hrozně líbí ta různorodost balení u jednotlivých nakladatelství. Každý balíček mě něčím překvapí.


Tentokrát mě zaujalo zabalení do novin. :D

Uvnitř se nacházela veselá kniha Ryba jménem Ian
Anotace: 

Co viděla zlatá rybka, když vyskočila z 27. patra... Někdy riskovat znamená jediný způsob, jak posunout svůj život dál.

Zlatá rybka jménem Ian bydlí ve svém akváriu na balkoně v 27. patře. Na rozdíl od jiných rybiček, které jsou se svým skleněným obydlím spokojené, touží Ian po dobrodružství. A jen co se naskytne příležitost, přeskočí balkonové zábradlí a letí. Padá dolů na ulici. Cestou míjí okna domu a nahlíží do života jeho obyvatel.

„Když strávíte celý život v akváriu, zemřete jako stará ryba bez zážitků."

Je tu pohledný postgraduální student, jeho přítelkyně, ale také jeho milenka. Stavební dělník chycený v pasti svého tajemství. Těhotná žena na lůžku, toužící po zmrzlině. Malý kluk Herman, jenž věří, že umí cestovat v čase. Každý z nich má před sebou rozhodnutí, které mu může změnit život. Dokonce i zlatá rybka Ian totiž ví, že kdo stráví celý život v akváriu, umře jako stará ryba, co nezažila jediné dobrodružství.

Ve zdech lidského akvária se skrývají příběhy lásky, nového života i smrti. A my všichni musíme čelit ošklivé pravdě o tom, čím jsme se nikdy nestali, a krásné pravdě o tom, čím se můžeme státZnáte tuhle knihu?


Jelikož nejde o recenzní výtisk, bude si muset nějaký ten pátek počkat, než se na ni dostanu. :D

Dnes mi dorazily od pošty dvě výzvy k vyzvednutí zásilky, takže brzy čekejte další rozbalovačku. :D4 komentáře:

 1. krásny prírastok! :) Prajem príjemné čítanie. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Zabalenie do novín je super nápad a ešte som nepočula, že by vydavateľstvo takto knihu zabalilo, takže je to super! :-) O knihe som počula a vraj skutočne stojí za to, tak snáď to bude pravda :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také doufám, že se mi kniha bude líbit. :)

   Vymazat