čtvrtek 9. června 2016

Martinus rozbalovačka

Dneska mi konečně po měsíci přišel balíček. Už jsem přestávala doufat, ale dorazil. :D


Dneska dočtu skvělou Univerzitu Výjimečných, takže se mi nový příběh hodí. Navíc ta obálka je prostě skvělá. ♥Dovedete si představit, že odjedete oslavit jednadvacáté narozeniny do Las Vegas a probudíte se vedle úžasného, do půli těla vysvlečeného chlapa a na prsteníčku se vám blyští diamantový prsten? Tak přesně tohle se stalo Evelyn… Problém je, že si nemůže vzpomenout, co se vlastně stalo. Když zjistí, že se během divokého večírku provdala za úplně cizího kluka, vyděsí se. Nepřeje si nic jiného, než tohle šílené manželství anulovat, jenže to by jejím manželem nesměl být David, kytarista oblíbené rockové skupiny Stage Dive. Evelyn se tak ocitá v hledáčku fotoaparátů novinářů a davy rozhořčených fanynek ji nenechají chvíli v klidu. Být manželkou nejpopulárnější rockové hvězdy totiž znamená vydat se na pěkně divokou jízdu, jakou jim život připravil.

Součástí balíčku byly samozřejmě  i další pozornosti od Martinus.cz, kterým patří mé velké díky. :)Pokud jste knihu někdo četl, určitě mi napište, jak se vám líbila. ;-)

PS: recenze na Ódinovo dítě a Neohlížej se je napsaná, ale jsou psány pro Literární svět, tak musím počkat na zveřejnění (abyste se nedivili, že mi to tak dlouho trvá. :D)

16 komentářů:

 1. Obálka mě sice dost odrazuje, ale vypadá to, že by kniha mohla být docela zábavná. Tak si počkám na tvou recenzi a uvidíme :)
  Kateřina
  trojtecka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to já jsem z obálky i obsahu nadšená. :)

   Vymazat
 2. Těším se na recenzi, taky po ní pokukuji :-)
  www.kniznidenicek.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Během příštího týdne se na recenzi vrhnu. :D

   Vymazat
 3. Pěkná kniha, těším se na recenzi :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hned po závěrečných zkouškách se do recenze pustím. :)

   Vymazat
 4. Knížku jsem nedávno dočetla. Snad se bude líbit, hezké počtení.:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Začátek byl skvělej. :D uvidíme, co bude dál.

   Vymazat
 5. Hm, obálka vypadá lákavé! :)

  walletofinfinity.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Když jsem viděla tu obálku, řekla jsem si, že to rozhodně není nic po mě, ale anotace zní docela lákavě, i když to pořád nění můj šálek kávy, myslím, že si ji někdy přečtu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud po knize sáhneš, tak ať se ti líbí. :)

   Vymazat
 7. Tahle kniha by mi nejspíš měla zítra přijít :D Jsem zvědavá, jestli bude tak vtipná, jak se mi podle anotace zdálo :)

  OdpovědětVymazat