pondělí 20. června 2016

Rozbalovačka

Přišla mi kniha, kterou jsem získala pomocí recenzního konkurzu. :)A která kniha mě zaujala?


Jde o druhý díl Šíleně bohatých Asiatů
Ke knize jsem dostala ještě krásnou záložku.Anotace:

Kewin Kwan, který se proslavil knihou Šíleně bohatí Asiaté, se vrací na scénu s románem plným štiplavého humoru. Zavede vás do prostředí kariérismu, tajných e-mailů, afér ze světa umění a po uši zamilovaných milionářů. Především ale budete svědky skandálního příběhu o tom, co se stane, když Rachel Chu, snoubenka muže, který je snad nejlepší partií Asie, najde svého biologického otce.

Rachel Chu se má zítra provdat za Nicholase Younga, dědice jmění, které patří mezi největší v Asii. Má dokonalý briliant vybroušený do tvaru Asscher a jejím svatebním šatům se nevrovná nic, co najdete v pařížských buticích. Její snoubenec je ochoten obětovat celé své dědictví, jen aby si ji mohl vzít. Na jejím místě by snad každá byla v sedmém nebi. Rachel se však nemůže smířit s tím, že na svatbě bude chybět její biologický otec – muž, kterého nikdy nepoznala. Vše se ale náhle změní. Šokující odhalení vtáhne Rachel do světa šanghajského luxusu, který se vymyká všemu, co do té doby poznala. V něm se seznámíme s Carltonem – frajírkem, který bourá jedno Ferrari za druhým a jehož manýry si v ničem nezadají s princem Harrym. Poznáme také Colette, kterou kvůli vztahu se slavným mužem všude pronásledují zuřiví paparazzi. A nakonec je tu člověk, kterého Rachel celý život toužila poznat – její otec. Mezitím jedna z nejobdivovanějších mladých dam Singapuru, Astrid Leong, se zděšením zjišťuje, že být provdaná za novopečeného miliardáře má i svou stinnou stánku. Čínská bohatá přítelkyně je zběsilou jízdou po nejluxusnějších asijských klubech, burzách a milionářských sídlech. Zavede nás do elitních kruhů kontinentální Číny. Představí nám postavy, jejichž věrohodnost bere dech, a umožní nám nahlédnout pod pokličku toho, jaké je to být šíleně bohatý po čínsku. 

První díl jsem sice nečetla, ale zaujala mě anotace a fakt, že se jedná o humorný román a má to být taková asijská verze seriálu Super drbna (která mimochodem patří mezi mé oblíbené seriály) Takže bylo rozhodnuto. :D 


6 komentářů:

 1. Po Šíleně bohatých Asiatech a téhle knize šilhám už dost dlouho a vypadá to dobře. Pěkná rozbalovačka, užij si knihu! :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) Snad se ke knize taky brzy dostaneš. :)

   Vymazat
 2. Jelikož jsem nečetla ani první díl, tak bych si tento zrovna nepřečetla, ale snad někdy :)

  OdpovědětVymazat
 3. To už je dneska asi třetí blog, na kterém knihu vidím :D
  Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem knihu zahlédla u několika blogerů :D

   Vymazat
 4. Knížka vypadá krásně,zajímavě, rozbalovačky mi rádi :) :)

  OdpovědětVymazat