neděle 19. března 2017

Soutěž

Dnes máte poslední šance si zasoutěžit o knihu Krása z přírody.
1. Soutěž pořádám pro mé pravidelné čtenáře jako poděkování za přízeň. :)
2. Omlouvám se Slovákům, ale knihu budu posílat pouze na českou adresu.
3. Stačí mi napsat spolu s vaší přezdívkou (pod kterou sledujete můj blog) na email spisy.jedne.knihomolky@seznam.cz, co se vám na mém blogu líbí a co byste naopak změnili, obměnili nebo přidali 

Čas máte už jen do 21.3.2017


PS: Šance na výhru je opravdu velká. Zatím se zúčastnila pouze jedna osoba. ;-)Myslíte si, že výroba kosmetiky je složitý proces, který hned tak někdo nezvládne? Máme pro vás tedy skvělou zprávu: Zvládne to každý, kdo umí jenom trošku vařit.

Nemusíte nakupovat žádné speciální vybavení, většinu potřebného najdete doma v kuchyni. S pomocí této knihy si sami vyrobíte vlastní kosmetickou řadu, od peelingů, po krémy, šampony a další kosmetické přípravky, z čistě přírodních materiálů. Navíc zjistíte, že výroba vlastní kosmetiky je především zábavná.


V knize naleznete více než třicet výborných receptů na výrobky pro péči o pleť i celé tělo, nezapomeneme ani na vlasy či požitek z koupele. Postupy a návody jsou jednoduché, doplněné názornými fotografiemi, které vás povedou krok za krokem a poradí i s možnými výrobními obtížemi. Odličovací přípravky, tonika, balzámy na rty, krémy na vysušené ruce, mléka k hýčkání celého těla, pleťové masky… to všechno a ještě víc si budete umět vyrobit. Přímo ve vaší kuchyni se zrodí krásaPokud vás kniha zaujala máte nejvyšší čas si zasoutěžit. :)

Užijte si zbytek víkendu a mějte se krásně. Tereza.

Žádné komentáře:

Okomentovat